dark

Galderma Aesthetics - Kim jesteśmy?

Najbardziej zróżnicowane portfolio preparatów do zabiegów iniekcyjnych na całym świecie

W Galdermie jesteśmy dumnymi pionierami. Posiadamy najbardziej zróżnicowane na świecie portfolio preparatów do zabiegów iniekcyjnych. Oznacza to, że możemy sprostać indywidualnym potrzebom i pragnieniom poszczególnych pacjentów, a lekarzom zapewnić odpowiednie narzędzia, które umożliwią holistyczne podejście do leczenia. Naszą ambicją jest dalsze opracowywanie takich innowacyjnych rozwiązań medycyny estetycznej, które spełnią lub przewyższą oczekiwania pacjentów.

Nieustannie podnosimy nasze standardy. Stoją za nami ponad dwie dekady innowacji w medycynie estetycznej i doświadczenie, wynikające z ponad 85 milionów zabiegów, jakie wykonano już na całym świecie.1 Jako firma głęboko osadzona w nauce, możemy się poszczycić setkami publikacji naukowych, a nasze badania kliniczne są najczęściej cytowane – dzięki temu na niespotykaną skalę przyczyniamy się do badań nad bezpieczeństwem pacjentów. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są w Europie.

Galderma Aesthetics - tutaj pasja do piękna spotyka się z profesjonalizmem i nowoczesną technologią.

Ponad 85 milionów zabiegów wykonanych na całym świecie

Najbardziej zróżnicowane portfolio preparatów do zabiegów iniekcyjnych

Ponad 25 lat innowacji w medycynie estetycznej

Pionierskie zabiegi
medycyny estetycznej 

Od samego początku innowacja stanowiła istotę naszej działalności. W Galdermie pomagamy pacjentom w realizacji indywidualnych celów i potrzeb związanych z urodą, nieustannie rozwijając nowe, potwierdzone naukowo, efektywne technologie i techniki.
Za nami dekady badań, rozwoju, najczęściej cytowanych badań klinicznych i setki publikacji naukowych. Wszystko to składa się na potwierdzoną historię bezpieczeństwa pacjentów, za czym przemawia ponad 85 milionów zabiegów, wykonanych dotychczas na całym świecie

billy.aes
Pioneering aesthetic treatments
O Galderma Aesthetics: Pionierzy w kreowaniu indywidualnych rozwiązań dla zdrowej i młodej skóry.