Kobieta z promiennym spojrzeniem bez śladu cieni, efekt zabiegu korekty pod oczami w Galderma Aesthetics

Zabieg na cienie pod oczami i podkrążone oczy

Odpowiednio dobrany preparat na bazie kwasu hialuronowego może redukować cienie i zagłębienia pod oczami, eliminując efekt zmęczonych oczu.

Męczy cię zmęczony wygląd?

Często mamy wrażenie, że wyglądamy na zmęczonych, nawet jeśli w rzeczywistości tak się nie czujemy. Zagłębienia i zasinienia mogą pojawić się pod oczami niezależnie od tego, jak bardzo jesteśmy wypoczęci. Nieważne, czy dzieje się tak z przyczyn genetycznych, związanych z trybem życia, wiekiem czy stresem. Podkrążone oczy to problem, z którym zmagają się ludzie w każdym wieku. Co jeszcze można zrobić, gdy dieta, odpowiednia ilość snu, kremy, plastry ogórka i torebki herbaty przykładane pod oczy nie przyniosły żadnej poprawy?

dark

Główne przyczyny cieni i zasinień pod oczami

Cienie i zasinienia pod oczami mogą być skutkiem wielu czynników, takich jak przebarwienia czy położone powierzchownie naczynia krwionośne. Może to też być związane z obecnością worków i obrzęku pod oczami. Jednak w większości przypadków cienie i zasinienia pod oczami są skutkiem utraty objętości w tej okolicy, co prowadzi do powstania zagłębień powodujących efekt zmęczonej twarzy. Te zagłębienia odbijają światło i rzucają cienie na skórę, wskutek czego oczy sprawiają wrażenie zmęczonych. Dlatego właśnie ogórki, kremy i torebki herbaty w wielu przypadkach nie rozwiążą problemu. Ich stosowanie nie przywróci tkankom utraconej objętości.

Delikatna korekta cieni pod oczami, wykonywana przez doświadczonego specjalistę Galderma Aesthetics
light
Zabieg korekty cieni w Galderma Aesthetics przywracający równowagę i świeży wygląd okolic oczu

Dolina łez

Okolica, w której często dochodzi do utraty objętości jest nazywana "doliną łez". Dolina łez zaczyna się w wewnętrznym kąciku oka i schodzi w dół na ukos w kierunku środka policzka. Niedawno przeprowadzone badanie wskazuje, że okolica pod oczami jest coraz bardziej problematyczna dla wielu osób, co ma między innymi związek z ich obecnością w internecie i mediach społecznościowych (między innymi patrzenie na swój wizerunek na ekranie komputera).

dark

Zabieg z kwasem hialuronowym może rozwiązać problem cieni pod oczami!

Odpowiedni preparat na bazie kwasu hialuronowego, przeznaczony do iniekcji w okolicy pod oczami, może wypełnić zagłębienia powstałe w wyniku utraty objętości tkanek, a co za tym idzie – skorygować niechciane cienie pod oczami.

Niewielką ilość preparatu podaje się w zagłębienia pod oczami, aby spłycić dolinę łez. Po wypełnieniu zagłębienia i przywróceniu utraconej objętości, cienie i zasinienia pod oczami staną się mniej widoczne, dzięki czemu twarz będzie wyglądać na odświeżoną, promienną i bardziej wypoczętą

Zabieg umożliwia długotrwałe zredukowanie cieni pod oczami – efekt utrzymuje się nawet do 6 miesięcy.

Porównanie efektów przed i po zabiegu korekty cieni pod oczami wykonanym przez Galderma Aesthetics.
light
Brak podkrążonych oczu oraz cieni dzięki zabiegowi w Galderma Aesthetics.

Zabieg umożliwia długotrwałe zredukowanie cieni pod oczami – efekt utrzymuje się nawet do 6 miesięcy.

Pożegnaj się ze zmęczonymi oczami i dodaj blasku spojrzeniu. Dzięki zabiegowi z kwasem hialuronowym możesz uzyskać:

  • przywrócenie objętości, wypełnienie i wygładzenie w okolicy doliny łez
  • widoczne zmniejszenie oznak zmęczenia poprzez redukcję cieni i zagłębień pod oczami
  • naturalne i długotrwałe rezultaty
  • zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Dlaczego potrzebujesz spersonalizowanego planu zabiegowego?

Aby dodać spojrzeniu blasku, nie wystarczy zmniejszyć widoczność cieni pod oczami i wypełnić dolinę łez. Za zmęczony wyraz oczu mogą też być odpowiedzialne głębokie, jak i drobne zmarszczki wokół oczu.

Odpowiednio wykwalifikowany lekarz medycyny estetycznej opracuje indywidualny plan zabiegów dopasowany do twoich potrzeb, dzięki któremu uzyskasz najlepsze możliwe rezultaty.

Męczy cię wrażenie zmęczonych oczu, ale obawiasz się bólu i igieł? Nie martw się! Wypełnienie doliny łez przebiega szybko i komfortowo. Dodatkowo przed zabiegiem lekarz może także nanieść na skórę krem lub żel ze znieczulającą lidokainą. Cała procedura trwa zazwyczaj tylko kilka minut, a sam kontakt igły ze skórą jeszcze krócej.

Pamiętaj - jeżeli rozważasz poddanie się zabiegowi wypełnienia doliny łez skonsultuj się z wykwalifikowanym lekarzem medycyny estetycznej.