Wyraź swoją pewność siebie
dzięki preparatom do zabiegów
medycyny estetycznej od Galderma.

Piękno ma wiele twarzy, a to, co czyni cię wyjątkową, sprawia również, że jesteś piękna. Portfolio produktów estetycznych Galderma umożliwia holistyczne podejście do pacjenta i uzyskiwanie naturalnie wyglądających rezultatów, harmonijnie współgrających z każdą osobą bez wyjątku.1

light
Understanding your needs update 2022

Rozumiemy Twoje potrzeby

Jako Galderma pragniemy umożliwić każdemu spełnienie indywidualnych potrzeb, związanych z wyglądem. Pragnienia ludzi są bardzo różne, od poprawienia rysów twarzy czy kształtów i konturów w obszarach takich jak usta, kości policzkowe, nos i linia żuchwy, poprzez przywracanie młodzieńczego wyglądu, aż po przeciwdziałanie oznakom starzenia się skóry.

W tym filmie włoska lekarz medycyny estetycznej Michela Zazzaron opowiada o tym, jak duża odpowiedzialność spoczywa na lekarzach, którzy przecież mają wpływ na to, jak pacjenci postrzegają swój własny wygląd.

dark

Indywidualne i szyte na miarę podejście do zabiegów

Galderma oferuje zróżnicowane portfolio zabiegów, które umożliwia lekarzowi dostosowanie ich do potrzeb i celów estetycznych każdego pacjenta. Współpracujemy wyłącznie z lekarzami, którzy szanują i starają się zrozumieć osobiste pragnienia swoich pacjentów. W tym filmie Chris Surek, chirurg plastyczny z USA, opowiada o różnych aspektach urody oraz wyjaśnia, dlaczego indywidualna ocena i właściwy dobór produktu mają kluczowe znaczenie dla osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Individual tailored approach update 2022

Portfolio naszych produktów

Galderma opracowała różnorodne portfolio produktów, które razem mają działanie holistyczne.

Image
Zabiegi na kurze łapki i zmarszczki

Relaksacja mięśni

Rozluźnij mięśnie twarzy, powodujące powstawanie kurzych łapek i lwej zmarszczki (glabelli) i pokaż światu, jak naprawdę czujesz się w środku.

Image
Zabiegi na skórę poprawiające rysy twarzy

Wypełnienie / Lifting

Wygładź rysy twarzy, podnosząc i modelując kontury, wypełniając linie i zmarszczki albo tworząc naturalną objętość.

Image
Zabiegi na twarz dla głębokiego nawilżenia

Regeneracja

Zregeneruj swoją skórę od wewnątrz dzięki solidnej porcji głębokiego nawilżenia i zyskaj odświeżony, pełen blasku wygląd na dłużej.

Image
Zabiegi na odnowienie struktury skóry za pomocą aktywatora kolagenu

Biostymulacja

Odnów strukturę swojej skóry za pomocą aktywatora kolagenu, który stopniowo buduje fundament młodzieńczej, jędrniejszej Ciebie.

Najbardziej zróżnicowane portfolio produktów do zabiegów iniekcyjnych

Ponad 50 milionów zabiegów wykonanych na całym świecie2

Ponad 20 lat innowacji w medycynie estetycznej3

Zajrzyj do naszego bloga i dowiedz się więcej.

Referencje

  1. Carruthers J. i wsp., Plast reconstr surg 2008;121(5):5s–30s.; Cartier H. i wsp., Poster presented at imcas 2018.; Molina B. i wsp. Dermatol surg 2015;41 suppl 1:s32–32.
  2. Data on file (MA-39680).; Data on file (MA-40221).; Data on file (MA-39613).
  3. Data on file (MA-39680).