Video file

Pożegnaj się z podkrążonymi oczami dzięki restylane eyelight

Restylane EYELIGHT to wypełniacz opracowany specjalnie do korekcji doliny łez.
Redukuje cienie i zagłębienia pod oczami, eliminując efekt zmęczonych oczu.

dark

Produkt opracowany aby rozwiązać problem cieni pod oczami

Restylane Eyelight to produkt na bazie kwasu hialuronowego, przeznaczony do iniekcji w celu wypełnienia zagłębień powstałych w wyniku utraty objętości tkanek w okolicy pod oczami2. Niewielką ilość preparatu Restylane Eyelight podaje się w zagłębienia pod oczami, aby spłycić dolinę łez. Po wypełnieniu zagłębienia i przywróceniu utraconej objętości, cienie i zasinienia pod oczami staną się mniej widoczne, dzięki czemu twarz będzie wyglądać na odświeżoną, promienną i bardziej wypoczętą2:

Poznaj szczegóły dotyczące zabiegu Restylane Eyelight.

82.9%
light
94.3%

Produkt rekomendowany przez ekspertów I pacjentów

Wybitni lekarze na całym świecie rekomendują Restylane Eyelight2,3.

Restylane Eyelight charakteryzuje się wysokim profilem bezpieczeństwa stosowania podczas zabiegów korekcji doliny łez2,3.

Restylane Eyelight jest też polecany przez pacjentów.

Zabieg umożliwia długotrwałe zredukowanie cieni pod oczami - efekt utrzymuje się nawet do 6,5 miesiąca2.

 

Czy pamiętasz co powiedziała Becca? Oto jej wypowiedź po zabiegu:

"Od momentu, gdy poddałam się zabiegowi z użyciem Restylane Eyelight moja twarz wygląda na świeżą i wypoczętą. Jestem ogromnie zadowolona z efektu i zdecydowanie polecam ten zabieg!" (Becca, 37 lat)

"Zabieg Restylane Eyelight jest doskonałym wyborem - ma dokładnie te cechy, które powinien mieć preparat stosowany w okolicy oka. Jest zarejestrowany do stosowania w okolicy oka, ma skuteczność potwierdzoną w badaniach klinicznych oraz wysoki profil bezpieczeństwa. To sprawia, że zabieg Restylane Eyelight jest skuteczny a jego efekty – długotrwałe i widoczne praktycznie od razu"

 Magdalena Korwin, okulista, okuloplastyk,
specjalista chorób oczu, lekarz medycyny estetycznej

dark

Zaufane rozwiązanie, które doda twojej twarzy energii

Restylane Eyelight to produkt z linii wypełniaczy Restylane, wytwarzanych na bazie kwasu hialuronowego4.

Zastosowana w Restylane Eyelight opatentowana technologia wytwarzania żelu NASHA® cieszy się zaufaniem lekarzy od ponad 25 lat, a dzięki swoim właściwościom sprawdza się doskonale podczas zabiegów w delikatnej okolicy pod okiem2-4.

Na całym świecie przeprowadzono ponad 50 milionów zabiegów z użyciem wypełniaczy Restylane4.

88.6%
light
Eyelight

Świetny produkt z bogatymi tradycjami.

Dowiedz się więcej o Restylane Eyelight tutaj.

dark

Pożegnaj się ze zmęczonymi oczami I dodaj blasku spojrzeniu dzięki restylane eyelight

Dzięki Restylane Eyelight możesz uzyskać:

• przywrócenie objętości, wypełnienie i wygładzenie w okolicy doliny łez

• widoczne zmniejszenie oznak zmęczenia poprzez redukcję cieni i zagłębień pod oczami

• naturalne i długotrwałe rezultaty

• zabieg nie wymaga rekonwalescencji.
 

Zdjęcie pokazuje efekt przed i po zabiegu Restylane Eyelight.

before-after
light
70% / 50%

Męczy cię zmęczony wygląd?

Często mamy wrażenie, że wyglądamy na zmęczonych, nawet jeśli w rzeczywistości tak się nie czujemy. Zagłębienia i zasinienia mogą pojawić się pod oczami niezależnie od tego, jak bardzo jesteśmy wypoczęci. Nieważne, czy dzieje się tak z przyczyn genetycznych, związanych z trybem życia, wiekiem czy stresem. Podkrążone oczy to problem, z którym zmagają się ludzie w każdym wieku. Co jeszcze można zrobić, gdy dieta, odpowiednia ilość snu, kremy, plastry ogórka i torebki herbaty przykładane pod oczy nie przyniosły żadnej poprawy?

dark

Główne przyczyny cieni I zasinień pod oczami

Cienie i zasinienia pod oczami mogą być skutkiem wielu czynników, takich jak przebarwienia czy położone powierzchownie naczynia krwionośne. Może to też być związane z obecnością worków i obrzęku pod oczami. Jednak w większości przypadków cienie i zasinienia pod oczami są skutkiem utraty objętości w tej okolicy, co prowadzi do powstania zagłębień powodujących efekt zmęczonej twarzy. Te zagłębienia odbijają światło i rzucają cienie na skórę, wskutek czego oczy sprawiają wrażenie zmęczonych. Dlatego właśnie ogórki, kremy i torebki herbaty w wielu przypadkach nie rozwiążą problemu. Ich stosowanie nie przywróci tkankom utraconej objętości.

The main...
light
Troubled by...

Dolina łez

Okolica, w której często dochodzi do utraty objętości jest nazywana "doliną łez". Dolina łez zaczyna się w wewnętrznym kąciku oka i schodzi w dół na ukos w kierunku środka policzka. Niedawno przeprowadzone badanie wskazuje, że okolica pod oczami jest coraz bardziej problematyczna dla wielu osób, co ma między innymi związek z ich obecnością w internecie i mediach społecznościowych (między innymi patrzenie na swój wizerunek na ekranie komputera)1.

Dlaczego potrzebujesz spersonalizowanego planu zabiegowego?

Aby dodać spojrzeniu blasku, nie wystarczy zmniejszyć widoczność cieni pod oczami i wypełnić dolinę łez. Za zmęczony wyraz oczu mogą też być odpowiedzialne głębokie, jak i drobne zmarszczki wokół oczu.

Odpowiednio wykwalifikowany lekarz medycyny estetycznej opracuje indywidualny plan zabiegów dopasowany do twoich potrzeb, dzięki któremu uzyskasz najlepsze możliwe rezultaty.

Męczy cię wrażenie zmęczonych oczu, ale obawiasz się bólu i igieł? Nie martw się! Wypełnienie doliny łez przy użyciu Restylane Eyelight przebiega szybko i komfortowo. Restylane Eyelight zawiera miejscowo działający lek znieczulający - lidokainę, która praktycznie całkowicie eliminuje ból. Przed zabiegiem lekarz może też nanieść na skórę krem lub żel z lidokainą.

Cała procedura trwa zazwyczaj tylko kilka minut, a sam kontakt igły ze skórą jeszcze krócej.

Czy masz odwagę wyjść z cienia?

Pamiętaj - jeżeli rozważasz poddanie się zabiegowi wypełnienia doliny łez skonsultuj się z wykwalifikowanym lekarzem medycyny estetycznej.

Portfolio produktów Galderma Aesthetics obejmuje produkty w pełni spersonalizowane, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Referencje

  1. Dane własne (MA-46075) European market survey by Opticom and Galderma, IV kw. 2020 r.
  2. A. Nikolis i wsp. A Randomized, Crossover-Controlled Evaluator-Blinded Trial Evaluating Cannula- Vs Needle-Assisted Hyaluronic Acid Injections for Infraorbital Deformities. ASJ 7-2021
  3. Verpaele A i wsp., Aesthetic Surgery Journal. 2006 Jan;26(1):SlO-7.
  4. Dane własne - dane przekazane do publikacji (konsensus). (11_MA-39680 Global 50 Million Restylane Treatments, 2021)