Jeżeli marzysz o promiennej, nawilżonej skórze, zapytaj o Restylane® Skinboosters™

Jeśli czujemy się dobrze ze swoją skórą, czujemy się też dobrze ze sobą. Niestety, z czasem skóra może stracić swój naturalny blask.1 Teraz możesz ją wzmocnić od wewnątrz. Restylane Skinboosters wprowadza pod powierzchnię skóry cienką warstwę mikro-kropelek kwasu hialuronowego, który gromadząc wodę, zapewniają długotrwałe, głębokie nawilżenie. Dzięki temu na długi czas uzyskasz odświeżony i promienny wygląd.

Regeneracja skóry
light
Promienna cera twarzy

Dlaczego Restylane Skinboosters?

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem Twojej skóry, utrzymującym nawilżenie i miękkość. Wraz z wiekiem lub wskutek oddziaływania różnych czynników środowiskowych (zewnętrznych), zawartość kwasu hialuronowego w skórze może się zmniejszać, przez co skóra stanie się mniej elastyczna i nawilżona.

Restylane Skinboosters przywraca naturalny skład Twojej skóry. W zauważalny sposób zwiększa elastyczność 2 skóry i redukuje szorstkość 3. Twoja skóra staje się dzięki niemu gładka i nawilżona, a Ty wyglądasz świeżo i zdrowo.

Obszary zabiegowe

Obszary zabiegowe

Restylane Skinboosters zapewnia nawilżenie i miękkość tam, gdzie skóra jest sucha, utraciła elastyczność lub zaczęły pojawiać się drobne linie i zmarszczki.

Obszary zabiegowe: Restylane Skinboosters można stosować na skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.

Badania kliniczne udowodniły trwały efekt stosowania Restylane Skinboosters. Lekarze potwierdzili, że preparaty Restylane Skinboosters przyniosły efekt gładszej i bardziej promiennej skóry u ich pacjentów.4

Głębokie nawilżenie skóry dzięki Restylane Skinboosters
Zmarszczki czoła
Szyja
Zmarszczki wokół ust
Policzki
Dekolt
Zmarszczki palacza
Kurze łapki

Obszary zabiegowe

Restylane Skinboosters zapewnia nawilżenie i miękkość tam, gdzie skóra jest sucha, utraciła elastyczność lub zaczęły pojawiać się drobne linie i zmarszczki.

Obszary zabiegowe: Restylane Skinboosters można stosować na skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.

Badania kliniczne udowodniły trwały efekt stosowania Restylane Skinboosters. Lekarze potwierdzili, że preparaty Restylane Skinboosters przyniosły efekt gładszej i bardziej promiennej skóry u ich pacjentów.4

Twój zabieg
light
Jak odmłodzić cerę z Restylane

Twój zabieg

Dzięki Restylane Skinboosters Twoja skóra stopniowo staje się bardziej nawilżona i gładka. Typowy program leczenia rozpoczyna się od 3 kolejnych zabiegów w odstępie 2-4 tygodni. Poprawę zauważysz już po pierwszej sesji, ale pełen efekt widoczny będzie dopiero po ostatniej. Po tych wstępnych zabiegach – dla utrzymania trwałych efektów – zwykle zaleca się leczenie podtrzymujące co 4-6 miesięcy.

Jak to działa?
light
Kwas hialuronowy w Restylane Skinboosters

Jak to działa?

Kwas hialuronowy to naturalnie występująca substancja, posiadająca wyjątkową zdolność wiązania wody. Sprawia, że tkanki ciała pozostają miękkie, nawilżone i elastyczne.

Naturalny kwas hialuronowy w organizmie szybko się tworzy, a następnie ulega degradacji (w ciągu 24-48 godzin). Aby kwas hialuronowy, zawarty w Restylane Skinboosters działał dłużej – przez kilka miesięcy, a nawet rok5 – opóźniamy jego degradację poprzez usieciowanie cząsteczek6. W ten sposób Restylane Skinboosters tworzy pod powierzchnią skóry małe "zbiorniczki" wilgoci, utrzymując długotrwałe nawilżenie i dodając blasku.

Przed i Po

Zobacz, jakie efekty daje Restylane® SKINBOOSTERS.

Before and after

Poprawa elastyczności skóry7

96%

pacjetnów chce kontynuować lub
powtórzyć leczenie 8

Efekty utrzymują się nawet 12 miesięcy9

Najczęściej zadawane pytania

Przed pierwszym zabiegiem zawsze czeka Cię konsultacja. Przemyśl, jaki efekt chcesz uzyskać i jakie pytania chcesz zadać. Twój lekarz poinformuje Cię o tym, jak bezpiecznie stosować preparaty Restylane, aby spełnić Twoje indywidualne oczekiwania. Zapyta Cię również o Twoją historię medyczną. Po skończonej konsultacji powinnaś czuć się dobrze poinformowana o preparatach Restylane i powinnaś wiedzieć, jakich efektów się spodziewać.

Upewnij się, że w klinice pracuje wykwalifikowany lekarz, który prawidłowo przeprowadzi Twoje leczenie. Takiego lekarza możesz poszukać w krajowych rejestrach licencjonowanych specjalistów medycyny estetycznej. Twój zabieg powinien zostać przeprowadzony w gabinecie lekarskim, który zapewnia prywatność i jest sterylnie czysty. Możesz poprosić o certyfikat przeszkolenia danego lekarza i jego polisę, aby mieć pewność, że ma kwalifikacje i jest ubezpieczony.

Tylko wykwalifikowany lekarz medycyny estetycznej ma kwalifikacje do wykonywania zabiegów preparatami Restylane. W zależności od kraju może to być np. chirurg plastyczny, dermatolog czy stomatolog. W razie wątpliwości zapoznaj się z naszą listą certyfikowanych gabinetów/lekarzy w Twojej okolicy. 

Należy Ci się garść wyczerpujących informacji i szczegółowych wyjaśnień dotyczących zabiegu preparatem Restylane:

 • Informacja o możliwościach i ograniczeniach leczenia kwasem hialuronowym.
 • Informacja o możliwych skutkach ubocznych i środkach ostrożności dotyczących leczenia.
 • Informacja o kosztach leczenia i możliwych dalszych zabiegach.
 • Odpowiedzi na pytania powinny być dla Ciebie zrozumiałe i zadowalające.

Pacjenci z rozpoznaną alergią na produkty na bazie kwasu hialuronowego nie powinni być poddawani zabiegom, podobnie jak pacjenci z zaburzeniami krzepnięcia krwi lub aktywnymi chorobami skóry, takimi jak: zapalenie, zakażenie lub guzy w pobliżu obszaru, który ma być poddany zabiegowi. Przed rozpoczęciem zabiegu z użyciem Restylane Skinboosters należy omówić z lekarzem możliwe działania niepożądane, przeciwwskazania i środki ostrożności.

Jeśli masz głębokie zmarszczki i bruzdy, bardziej korzystny może być dla Ciebie inny zabieg. Zapytaj swojego lekarza, jakiego typu zabiegi przyniosą w Twoim przypadku najlepsze rezultaty. Należy pamiętać, że Restylane Skinboosters jest zalecany dla osób, które ukończyły 18 lat.

Produkty Restylane nie były testowane na kobietach w ciąży ani karmiących piersią, dlatego nie są zalecane, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Zajrzyj do naszego bloga i dowiedz się więcej.

Portfolio naszych produktów

Galderma opracowała różnorodne portfolio produktów, które stosowane wspólnie mają działanie holistyczne.

Image
Zabiegi na kurze łapki i zmarszczki

Relaksacja mięśni

Rozluźnij napięcie mięśni twarzy, powodujące powstawanie kurzych łapek i innych zmarszczek mimicznych i pokaż światu, jak naprawdę czujesz się w środku.

Image
Zabiegi na skórę poprawiające rysy twarzy

Wypełnienie / Lifting

Wygładź rysy twarzy, podnosząc i modelując kontury, wypełniając linie i zmarszczki, albo tworząc naturalną objętość.

Image
Zabiegi na odnowienie struktury skóry za pomocą aktywatora kolagenu

Biostymulacja

Odnów strukturę swojej skóry za pomocą aktywatora kolagenu, który stopniowo buduje fundament młodzieńczej, jędrniejszej Ciebie.

Referencje

 1. Koblenzer CS. Clin Dermatol 1996;14(2):171–7.; Matsubara i in. Skin Res Technol 2012;18(1):29–35.; Finn CJ i in. Dermatol Surg 2003;29(5):450-455.
 2. Gubanova EI i in. J Drugs Dermatol 2015;14(3):288–98.
 3. Kerscher M i in. Dermatol Surg 2008;34(5):720-6.
 4. Lee B. Met al. Arch Plast Surg2015;42(3):282–287
 5. Gubanova EI i in. J Drugs Dermatol 2015;14(3):288–98.
 6. Williams S i in. J Cosmet Dermatol 2009;8(3):216-25.
 7. Gubanova EI i in. J Drugs Dermatol 2015;14(3):288–98.
 8. Gubanova EI i in. Aesthetic Med 2010;1:94-98.
 9. Gubanova EI i in. J Drugs Dermatol 2015;14(3):288–98.