Pionierskie zabiegi medycyny estetycznej

Od samego początku innowacyjność stanowi istotę wszystkiego, co robimy w Galdermie. Pomagamy pacjentom realizować ich indywidualne cele związane z pięknym wyglądem, nieustannie rozwijając nowe, klinicznie potwierdzone technologie i techniki.

dark

Nasza innowacyjna technologia

Gdy 25 lat temu na rynek wprowadzono Restylane, był on pierwszym stabilizowanym wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego, który nie pochodził od zwierząt. Stworzony został z myślą o niezawodnych zabiegach medycyny estetycznej o potwierdzonym, wysokim profilu bezpieczeństwa. Od tego czasu nieustannie pracujemy nad innowacyjnymi preparatami.

Obecnie produkty na bazie kwasu hialuronowego stosowane są nie tylko do wypełniania bruzd i zmarszczek, ale także do zwiększania objętości, na przykład na policzkach i w okolicy ust, oraz do poprawy owalu twarzy i liftingu takich obszarów jak podbródek i linia żuchwy.

Żeby wyjść naprzeciw wszystkim nowym zastosowaniom, Galderma opracowała najbardziej wszechstronną na świecie gamę wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, bazującą na dwóch uzupełniających się technologiach — NASHA™ i OBT™. Dzięki różnym technologiom i różnej konsystencji żelu lekarze dysponują wszelkimi narzędziami, umożliwiającymi spełnienie indywidualnych oczekiwań każdego pacjenta.

Innovation
light
Our innovations for improving skin quality

Innowacyjne rozwiązania dla poprawy jakości skóry

Wraz z wiekiem lub w wyniku działania czynników zewnętrznych, nasza skóra przechodzi zmiany, wpływające na jej wygląd. Może to być pogorszenie struktury skóry, utrata elastyczności albo pojawienie się drobnych linii i zmarszczek. Aby leczyć te zmiany, opracowaliśmy dwa różne rozwiązania, bezpośrednio ukierunkowane na przyczynę pogorszenia jakości skóry – to Sculptra i Restylane Skinboosters.

Sculptra jest oryginalnym stymulatorem kolagenu. Jej działanie polega na wywołaniu procesu, mającego stopniowo zastąpić kolagen utracony w wyniku starzenia. Sculptra przywraca pierwotną strukturę skóry i jej naturalną jędrność.3

Restylane Skinboosters jest pierwszym produktem na rynku w swojej kategorii. Oparty jest o innowacyjną metodę poprawy nawilżenia skóry od wewnątrz. Restylane Skinboosters wykorzystuje naturalną zdolność kwasu hialuronowego do wiązania cząsteczek wody i zatrzymywania jej w skórze.4

dark

Inne innowacyjne rozwiązania z naszego portfolio

Czasami pojawienie się lwej zmarszczki (glabella) oraz kurzych łapek może sprawiać, że nasze twarze wyglądają na starsze, smutne, zmęczone lub złe - niezależnie od tego, jak naprawdę się czujemy.5 Dostarczamy lekarzom produkty zawierające toksynę botulinową, które można stosować do relaksacji mięśni twarzy odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek mimicznych (dynamicznych).

Dodatkowo, w Galdermie kładziemy duży nacisk na to, aby jak najbardziej ułatwić lekarzom stosowanie procedur medycznych. W tym celu opracowujemy innowacyjne i ergonomiczne narzędzia i systemy. Zalicza się do nich wielokrotnie nagradzany system SmartClick™ stosowany w strzykawkach z produktem marki Restylane Skinboosters, który znacząco poprawia precyzję dozowania stabilizowanego kwasu hialuronowego, zapewniając spójne efekty (dźwiękowy sygnał podanej objętości zmniejsza ryzyko zastosowania niedostatecznej lub nadmiernej dawki produktu).6

Innowacje stojące za  produktami firmy Galderma

Ponad 85 milionów zabiegów na całym świecie7

Najbardziej zróżnicowane portfolio produktów do zabiegów iniekcyjnych

Ponad 25 lat doświadczeń w medycynie estetycznej

Referencje

  1. OBT™ (Optimal Balance Technology) is known as XpresHAn Technology™ in the US.
  2. Stein P et al. J Dermatol Sci 2015;78(1):26–33.9.; Goldberg D et al. Dermatol Surg 2013;39(6):915–22.; Vleggaar D et al. J Drugs Dermatol 2014;13 (4 suppl):s29–31.; Moyle GJ et al. HIV Med 2004;5(2):82–7. 
  3. Stein P et al. J Dermatol Sci 2015;78(1):26–33.9.; Goldberg D et al. Dermatol Surg 2013;39(6):915–22.; Vleggaar D et al. J Drugs Dermatol 2014;13 (4 suppl):s29–31.; Moyle GJ et al. HIV Med 2004;5(2):82–7.
  4. Gubanova EI et al. Poster presented at IMCAS 2015.; Distante F et al. Dermatol Surg 2009;35(S1):389–93.
  5. Finn CJ et al. Dermatol Surg 2003;29(5):450–455.; Carruthers A et al. J Cosmet Laser Ther 2007;9 (Suppl 1):6–10.
  6. Red Dot - SmartClick System. Available at: https://www.red-dot.org/project/smartclicktm-system-32176/. Accessed: July 2019.
  7. Data on file (MA-39680).; Data on file (MA-40221).; Data on file (MA-39613).